1 / 5
Canora-gitara-stratocaster-Japan-guitar
1 €
06.08.2022 10:43

Струмица / Струмица

Vintage od 70' vo celost zacuvana, so prekrasen maple-vrat, so pravilni godovi na samiot vrat.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Denis
Потврден огласувач
070811677
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам