1 / 12
Izdavam kamp vo Gradiste
2.000 МКД
24.06.2022 08:20

Кисела Вода / Скопје

Izdavam kamp vo Gradiste,cena od 2000 do 3000 od den.Ednata e do ezero ,drugite se vo noviot del....Prikolkite se opremeni so spored frizider masi klupi inventar .smenite se od 7dena do 15 dena i poveke tel za kontakt 078381001

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

vesna
ULICA MARKO ORESKOVIK 8/7
Потврден огласувач
075361520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам