1 / 2
Ploter Roland SOLJET Pro 4 XF-640
По Договор
03.11.2022 20:01

Штип / Штип

Продавам машина SOLJET Pro 4 XF-640 , во работна соостојба.
Плотерот е со Ink bulk system, и мотач на отпечатена фолиa Take Up System

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Печатење и Фотокопирање / Хартија

Се продава од:

Roland
Потврден огласувач
070257357
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам