1 / 4
Servis na playstation ps4 ps5
По Договор
15.11.2022 16:24

Гостивар / Гостивар

Profesionalno vrsime servis na ps4, ps5 so originalni delovi!
Promena ma termalna pasta na ps4 i cistenje na konzoli
Instalacija na nov softwer i promena na hdd
Promena na liquid metal na ps5
Promena na hdmi port, drugi raboti.
Popravka na originalni kontroleri za ps4 i ps5
Povekje info na tel/viber/whatsup:072229235


Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
072229235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам