1 / 3
Лозје во Раштани
По Договор
13.08.2022 13:32

Битола / Битола

Квадратура:

613 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава лозје шпалир површина 613м2 1/3 од КП 688 место викано Ушици по патот за манастирот Св. Архангел. Цена по договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Продавам
Потврден огласувач
075529352
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам