1 / 3
Vakum pumpi pumpa blower duvac turbina
100 €
28.11.2022 19:56

Прилеп / Прилеп

Дувач или вакум пумпа избор од повеќе примероци од 100 евра нагоре

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Сталажи stalazi

20 €

Греачи. Greaci

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам