1 / 2
Кулер за Лаптоп DELL 15R 5520 7520 17R 5720 7720
500 МКД
14.08.2022 19:22

Штип / Штип

Продавам Кулер за Лаптоп Dell 15R 5520 7520 17R 5720 7720
Нов не монтиран земан по грешка


Compatible models for:Dell 15R 5520 7520 17R 5720 7720 DFS601305FQ0T FB6N 0D0D6C D0D6C 4BR09FAWI10
Part Number:FB6N DC 5V 0.5A
Power connector:3 Pins


инфо на Вибер 070791891

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Кулер за лаптоп

Се продава од:

********
Потврден огласувач
8888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам