1 / 3
PRODAVAM BATERIJA ZA "NIKON "FOTO APART
500 МКД
Цената е фиксна
19.07.2022 09:30

Автокоманда / Скопје

Резолуција:

10,1-15,0 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Prodavam Baterija za "Nikon COOLPIX 14,0 Mpix
5x ZOOM

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
078410760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам