1 / 7
Hitno prodavam kamp voAS Struga
1.200 €
19.07.2022 07:06

Кисела Вода / Скопје

Hitno prodavam kamp voAS Struga.Prikolkata e za 4 lica,pokriena i na siper lokacija.cena fiks a 1500evra i 20000lezarina drugoto e plateno.Samo za seriozni kupci,od rafoznalost ne se javuvajte se vi pisuva imate i sliki.tel 078381001

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
075361520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам