1 / 12
IZDAVAM KAMP PRIKOLKI
2.000 МКД
07.08.2022 23:59

Кисела Вода / Скопје

IZDAVAM KAMP PRIKOLKI slobodni vo momentov,cena po dogovor,od 25 do 4 cena 2000 za 4 licaza poveke po dogovor.info na tel 078381001

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
075361520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам