1 / 2
Tablet Lenovo Tab3 8
5.000 МКД
29.06.2022 13:25

Аеродром / Скопје

Марка:

Lenovo

Големина на екранот:

8" инчи

Koristen 2 godini
specifikacii:
Color - Black
• WiFi Tablet
• 8.0 inches IPS LCD capacitive touchscreen
• 16M colors
• Resolution: 800 x 1280 pixels
• CPU: MT8161P Quad-core 1.0 GHz 64Bit
• Internal Memory: 16 GB
• RAM: 2GB
• Primary Camera: 5 MP
• Secondary Camera: 2 MP
• OS: Android OS v6.0
• WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n
• Bluetooth: v4.0
• Sensors: Accelerometer
• Battery: Non-removable Li-Ion 4290 mAh

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Alek
Потврден огласувач
075238896
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам