1 / 3
Vevcanski Jaglen
По Договор
Денес 07:05

Вевчани / Струга

Jaglen za prodavanje vo Piskupshtina - Struga: https://maps.app.goo.gl/CYyRfAKHMtvaBiCi8
- Samo so vash transport
- Cena po dogovor zavisno od kolicinata.
- Ve molam koj e interesiran da se javi samo na ovoj broj : 070820894

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Суровини

Се продава од:

cc
Потврден огласувач
070498375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам