1 / 2
PIONEER DVD PLAYER - DV-530
125 €
130 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.07.2022 16:15

Кичево

PRODAVAM KVALITETEN DVD 📀 PLAYER PIONEER + KABEL SO NEGO , - TWIN WAVE LASER PICKUP MODEL DV - 530 SHANPAIN - SILVER , BEZ ZAMENI , CENATA E FIKSNA , INF. 071 451 028

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Се продава / Можна е замена од:

Dejan
Потврден огласувач
071451028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам