1 / 5
Vapor Max 2019
5.400 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.07.2022 10:03

Куманово / Куманово

Tип на обувки:

Патики

Големина:

39

Боја:

Темно зелена

Mnogu kratko noseni
Kupeni vo 2019 godina
Sovrseno ocuvani

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Matej Dodevski
Потврден огласувач
078888492
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам