1 / 2
DECK AKAI - HX - A2 , 2 GLAV STEREO
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.07.2022 15:59

Кичево

PRODAVAM POREDOK MODEL NA DECK
AKAI SO MNOGU OPCII ,
PREPORACUVAM DA SE SLUSNE PRED DA SE ZEME , SOCUVAN KAKO NOV , MODEL HX- A2 - 2 GLAV , 2 HEAD , 2 MOTORI , BEZ ZAMENI , CENATA E FIKSNA INF. 071 451 028

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам