1 / 3
Ipad Mini 3 4G wifi
120 €
30.09.2022 15:32

Охрид / Охрид

Марка:

Apple

Големина на екранот:

10" инчи

se prodava Ipad Mini 3 4G wifi vo bezprekorna sostojba bez grebnatinka no javuva nekavi crti na ekran. so promena moja na ekran 170 eur inache cenata mu e 120eur vo ovaa sostojba.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Tools
Потврден огласувач
070311133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам