1 / 10
FIAT BRAVO 1.9 multijet 122 ks. 2008 god
3.999 €
06.07.2022 22:42

Делчево / Делчево

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

FIAT BRAVO 1.9 multijet 122 ks. 2008 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvano.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija. 071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам