Prodavamkamp prikolka vo Gradist
1 €
10.07.2022 07:28

Скопје Центар / Скопје

Se prodava dosta socuvana kamp prikolka,model Treskina Adria zaedno so nastresnica,cena po dogovor.tel 078381001

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

Prodavam izdavam
Потврден огласувач
078381001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам