1 / 4
Nike patike br 41 cista koza
2.500 МКД
22.09.2022 07:56

Куманово / Куманово

Tип на обувки:

Патики

Големина:

>40

Боја:

Бела

Novi mnogu malku koristeni doneseni od Svajcarija.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Dragan
Milan Lisica br12
Потврден огласувач
078535488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам