1 / 1
Prodavan kamp vo Gradiste
1 €
11.07.2022 20:27

Скопје Центар / Скопје

Se pridava i izdava kamp so nastresnica vo Gradiste.tel 078381001,barajte samo na ovoj broj.prikolkata e dosta čuvana ima i nastresnica so metalna konstrukcija.

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

Prodavam izdavam
Потврден огласувач
078381001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам