1 / 9
Prodavam stucni za letnikovec
450 МКД
29.09.2022 20:32

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Prodavam stucni za letnikovec so dimenzii stopa 250x200 nadvoresna dimenzija na solbot 100 x 50 vnatresen 90 x 45 pocinkovani protiv korozija a okruglite se fi 60 inoks 250 den parce prakam po kargo cenata e od parce

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Ljubomir
Потврден огласувач
0038970375912
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам