1 / 2
Prodavam skoro nov Lenovo TB-X605F
80 €
Цената е фиксна
14.07.2022 23:31

Струмица / Струмица

Марка:

Lenovo

Големина на екранот:

10" инчи

Malku koristen, polnet 4-5 pati, so zastitna futrola, bez polnac. 16 gb/2 gb, Android 9
Polna specifikacija na sledniot link:
https://www.gsmarena.com/lenovo_m10_fhd_rel-10049.php

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Metodi
Потврден огласувач
075214036
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам