1 / 6
Продавам Елеци за спасување различна големина
300 МКД
19.07.2022 16:16

Охрид / Охрид

Елеците се ретко користени и немаат никаков недостаток. Може да се користат и како задолжителна опрема за брод, кајче, скутер, педалинка и слично.
Цената се движи од 300 до 2000 денари во зависност од елекот.
За повеќе информации за цена на конкретен елек, јавете се на тел. број 075493795

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Справи / Опрема

Се продава од:

Pavel
Потврден огласувач
075493795
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам