1 / 1
ОТКУП НА АВТОМОБИЛИ, ИСПЛАТА ВО ГОТОВО И ВЕДНАШ!
2.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 16:13

Автокоманда / Скопје

🚘ОТКУП НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ (до 2.000€)🚗

➡️ Ако Ви требаат ИТНО ПАРИ💶, а имате АВТОМОБИЛ ЗА ПРОДАВАЊЕ,
ПОНУДЕТЕ ГО ВЕДНАШ❗

➡️ Брза проценка на возилото и исплата веднаш❗️


НАПОМЕНА:
➡️ ВАШИТЕ ПОНУДИ ИСПРАЌАЈТЕ ГИ НА 078/864-210 (VIBER/WhatsApp) СО ДЕТАЛЕН ОПИС ЗА ВАШЕТО ВОЗИЛО (слики,марка,модел,година,километри,гориво,регистрација и моментална состојба)❗

➡️ Откуп и на возила со странски документи или возила во неисправна состојба/за делови❗️


Категорија: Моторни Возила / Откуп на Автомобили / Моторни Возила

Се бара / Можна е замена од:

Vladimir Dichov
Потврден огласувач
078/864-210
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам