1 / 6
Izdavam kamp vo AS Struga
1.200 МКД
17.07.2022 08:16

Скопје Центар / Скопје

Se izdava kamp za 4 lica vo avtokamp AS Struga.Prikolkata e zagradena pokriena i ima spored i frizider .zagradena so metalna mreza.Telefon za kontakt 078381001slobodna od 3 08 do 30 08

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

Prodavam izdavam
Потврден огласувач
078381001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам