1 / 2
ZIDEN UKRASEN SVEKNIK
1.250 МКД
03.08.2022 11:39

Куманово / Куманово

Prodavam ziden ukrasen sveknik, so dimenzii 39 x 50 cm, kupen vo Germanija. Prakam i po KARGO.
Kontakt: 070 206 079

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Останато

Се продава од:

ЧАРЛИ
Потврден огласувач
070206079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам