1 / 2
Парцела со куќа во с.Кукуречани
13.200 €
15.03.2023 15:57

Битола / Битола

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава парцела од 500м2 - градежно земјиште и куќа карабина од 50м2, на одлична локација во близина на игралиштето.
Приватизирано и чист имотен лист.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Елена
Потврден огласувач
38976912397
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам