1 / 6
Idavam sobi vo Ohrid
1 €
Цената не е фиксна
19.07.2022 17:31

Охрид / Охрид

Квадратура:

120 m²

Број на соби:

3

Греење:

Струја

Наместена:

Да

Почитувани,

Се издаваат апартмани во населба Рача во близина на Куба Либре и Кадмо. Секој апартман си има посебно WC и тераса, паркнг простор и WiFi. Располагаме со трокреветни и двокреветни апартамни.
Од самата куќа до самото пристаниште на градот е 30 минути пеш.
Повелете мапа: https://www.google.mk/maps/place/Vila+V%26V/@41.1020695,20.8031028,15.71z/data=!4m5!3m4!1s0x1350dbfdd8c2194f:0x87a2c66d4f2e651c!8m2!3d41.0982409!4d20.8130071?hl=en


Телефон за контакт: 076214954

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Ognen
Потврден огласувач
076214954
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам