1 / 12
ИЗРАБОТКА НА МОНТАЖНИ КУЌИ
1 €
13.09.2022 18:37

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

60 m²

Број на соби:

2

Греење:

Нема

Наместена:

Не

𝙀𝘾𝙊 𝙒𝙀𝙀𝙆𝙀𝙉𝘿 𝙃𝙊𝙐𝙎𝙀 - 𝙈𝙊𝘿𝙐𝙇𝘼𝙍 𝘿𝙀𝙎𝙄𝙂𝙉 𝘼𝙍𝘾𝙃𝙄𝙏𝙀𝘾𝙏𝙎
60м2
ВИКЕНД КУЌА од 60м2 нов тип на модуларна еколошка куќа од домашно производство.
Нашата цел е да произведеме енергетски објект по европски стандард.
MDA 54 ВИКЕНД КУЌА - основа 6.4 м х 9.4 м
ПОД - ЛАМИНАТ
ВНАТЕШНА ОБРАБОТКА - ГИПС КАРТОН 2.4см
ИЗОЛАЦИЈА - КАМЕНА И СТАКЛЕНА ВОЛНА
КОНСТРУКЦИЈА - ИМПРЕГНИРАНО ДРВО 10-15 СМ
НАДВОРЕШНА ЗАШТИТА - Wurth toop cool foil - МЕТАЛ,ДРВО

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Билјана
Потврден огласувач
071336107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам