1 / 8
DRON
3.800 МКД
Цената е фиксна
4.600 МКД
19.09.2022 08:13

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

DRON
PREMIUM QUALITY
. . .
AKCIJA !!!
NOVI DRONOVI
WI-FI CAMERA
720p HD CAMERA
100-120 METRI DOMET NA LETANJE
18-20 MIN VREME NA LETANJE
. . .
WI-FI CAMERA
SLIKA I VIDEO
720p HD CAMERA
LITHIUM BATTERY
POLNAC, REZERVA PERKI, GUMENI STITNICI ZA PERKITE, PAKET ZA NOSENJE
DRONOVITE SE OD KVALITETEN PVC MATERIJAL
SOPSTVENA ANDROID iPHONE APPLIKACIJA SO KOJA MOZETE VO SEKOE VREME DA JA GLEDATE CAMERATA NA DRONOT NA VASIOT MOBILEN, MNOGU OPCII ZA LETANJE, BRZO POLETUVANJE, VISOKA STABILNOST VO VOZDUH
MNOGU VISOK KVALITET
. . .
DOSTAVA DO ADRESA

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дрон камери

Се продава од:

PREMIUM PRODUCT
Потврден огласувач
078222333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам