1 / 9
Svetla zidni,lusteri na pola cena
400 МКД
08.08.2022 17:27

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Rasprodazba na lusteri ,zidni svdtla,vgradni svetla,vodootporni za nadvor...Pisete mi na viber i ke vi pustam modeli sto se ostanati.Dukjanot e zatvoren i se prodavaat po eftini ceni.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Ѕидни лампи

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
077521208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам