1 / 8
Se prodava Magacin
1 €
09.08.2022 13:00

Шуто Оризари / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

230 m²

Podetalni informacii na 075363128

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

bosko1966
Потврден огласувач
075363128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам