1 / 12
IZDAVAM KAMP VO GRADISTE
2.000 €
10.08.2022 08:21

Скопје Центар / Скопје

Izdavam dve kamp prikolki slobodni od 28 07 pa nataka.prikolkite se socuvani i sredeni .imaat voda,ednata ima tus so bojler.prikolkite se za poveke lica cena od 2000 do 3000 .tel za kontakt 078381001,075361520

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

Prodavam izdavam
Потврден огласувач
078381001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам