1 / 5
HD akciska kamera za vodeni ludorii so zastitna maska
2.000 МКД
Цената е фиксна
31.07.2022 17:46

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Резолуција:

Од 41 Мегапиксели

Марка:

Останато

2200 den
Perfektna za sninanje i slikanje pod voda
Se eden zbor da ti razubavi odmor
Hd snima ima i slor za memo SD

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

000
Потврден огласувач
0000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам