1 / 9
Poluprikolka niskonoseca
25.000 €
03.12.2022 20:18

Гостивар / Гостивар

Se trodava 3 oski prikolka za prevoz na vozila i gradezni masini.god proiz 2011.registrirana vela god.
Reparirana .ofarbana dobri gumi .nosivost 27.5tona.
Led stopovi .rampi so hidrulicni amortizeri.
Novi kocnici

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
070314490
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам