1 / 2
IZDAVAM KAMP VO GRADISTE
1.000 МКД
10.08.2022 08:20

Скопје Центар / Скопје

Izdavam kamp vo Gradiste slobodna na 2 i 3 avgust,cena po dogovor tel 078381001

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

Prodavam izdavam
Потврден огласувач
078381001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам