1 / 6
Se izdava kamp prikolka vo Livadiste-Struga
1 €
Цената е фиксна
15.08.2022 14:37

Гази Баба / Скопје

Se izdava kamp vo livadiste-Struga ,prikolkata e crlosno opremena so Friziderce,sporet so rerna ,pribor za jadenje ,masa so separe.se sto e potrebno za odmor.

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

dino
Потврден огласувач
078363383
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам