1 / 1
led lambi 12w
350 МКД
13.12.2022 16:55

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

novi led lambi 12 w 5 parcina vo pakovajne 350 denari pakovka
prajcame po kargo niz cela mk

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Сијалици

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

novi napojuvajna 220v na 12v 200w 16.7A

699 МКД

cetka zo priklucok za cerevo za perejne na koli !

450 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам