1 / 8
PRODAŽBA NA EURO PALETI / ПРОДАЖБА НА ЕВРО ПАЛЕТИ! 070202001
700 МКД
29.11.2022 10:02

Прилеп / Прилеп

Се продаваат евро палети 1200Х800 цм 1,2 и 3 класа (плави палети). На големо и мало цена по договор може и на фактура.

1-класа 700 ден
2-класа 650 ден
3-класа 600 ден

☎️070/202-001☎️

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Euro Pallets
Потврден огласувач
070202001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам