1 / 2
Gradezna Parcela - Karpos
1 €
27.09.2022 08:36

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

517 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежна парцела во населба средно Нерези, 50метри пред црквата св.Пантелејмон,
на самиот пат, во населено место,
со комплетна уредна документација за истита

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Sale
Потврден огласувач
075950585
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам