1 / 12
KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICI KUKJI BARAKI GARAZI MAGACINI
1 МКД
07.08.2022 22:34

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

KEN PANEL

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

Miroslav
Потврден огласувач
070706116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам