1 / 3
Nikon z7ii
3.200 €
26.01.2023 16:51

Гостивар / Гостивар

Резолуција:

Од 41 Мегапиксели

Марка:

Nikon

NIKON Z7II SO OBJEKTIV 24-70 F4 S (CENA 3200 EU) 6 MESECI STAR MNOGU MALCE KORISTEN odlicno socuvan bez gerbatinki POD GARANCIA (1 I POL GODINA) KUPEN VO PIXPLUS, PRIFAKAM ZAMENA SO DOPLATA SAMO SO NIKON D610 I D810. I SONY ALPHA A6500 I FUJIFILM X-T3

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

delux
Gostivar
Потврден огласувач
070745101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам