1 / 4
Недвижен имот во село Луке - Крива Паланка
1 €
16.12.2022 19:14

Крива Паланка / Крива Паланка

Продавам имот со површина од околу 30.000 метри квадратни и се состои од Букова шума, дел има Борова шума, Ливади, Ниви, Овоштарник со јаболка, Има многу лешници и Викендица со подрум и две соби градена во селски, стар стил но не е завршена внатрешноста.
Има дел ливади во Чупино брдо кои исто така ги продавам и се дел од горенаведените.
Имотот се наоѓа на надморска висина од околу 1100 метри со многу убав воздух и ладна вода за пиење.

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
070328434
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам