1 / 4
Konektori za Zici
550 МКД
22.04.2023 13:45

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🔌 Висококвалитетни водоотпорни конектори кои лесно се завртуваат со жичани навртки за да се направат сигурни поврзувања со електрични жици.

✔ Приклучоците за жици вклучуваат пружинска влошка во форма на конус за стабилни врски.
✔ Одлично за дома, звучници, автомобилски и станбени жици.
✔ Доаѓа во убава видлива пластична кутија што го прави лесен за идентификување и складирање
✔ Пружината во форма на конус ги држи жиците цврсто заедно.
✔ Лесно се инсталира, направете ја работата брза и лесна без потребни алатки.
⤵️ Кутијата содржи:
◾️ 40 - Сиви Мин. 0.75x1 + 0.5x1 | Макс. 1.5x2.
◾️ 40 - Плави Мин. 0.75x3 | Макс. 1.3x3.
◾️ 50 - Портокалови Мин. 0.75x3 | Maкс.1.5x3+1x1.
◾️ 18 - Жолти Мин. 0.25x1 + 0.75x1 | Макс. 2.5x4 + 0.75x1.
◾️ 10 - Црвени Мин. 0.25x2 | Макс. 6x2 + 4x2.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Komplet Priklucoci 36

399 МКД

Digitalen Anemometar

999 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам