1 / 2
SE PRODAVA BARAKA 18 MK
1 €
26.08.2022 20:55

Штип / Штип

Se prodava baraka 18 metri kvadratni koja moze dase preseli idaja stavis kade sto sakas .Barakata se naoga vo stip kompleks dukani kaj tus. za povise informacii na TL 071330521 CENA PO DOGVOR

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

Lazo.Mihajlovski
Потврден огласувач
071330521
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам