1 / 6
HP DESIGNJET 500 ploter
720 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.10.2022 10:26

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Се продава плотер HP DESIGNJEТ 500.
Плотерот е комплетно исправен и сервисиран.
Со плотерот има и RIP софтвер за печатење со профили за работа.
Работи и на мрежа и на USB приклучок.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Печатење и Фотокопирање / Хартија

Се продава од:

poligrafika
Потврден огласувач
070373001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам