1 / 3
Bluetooth V2.0 USB Dongle - Novi
200 МКД
17.08.2022 11:35

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Mini Wireless Bluetooth V2.0 USB Dongle Laptop Adapter Nano

www.premium.com.mk
Tel. 02/ 32 32 488

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Premium Computers
ul. Kosta Novakovik br.17 Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
02/ 32 32 488
Испрати Е-маил до огласувачот

Panasonic AA Alkaline Long Lasting Batteries 10pcs

200 МКД

Car MP3 Bluetooth Player-FM transmitter-Novi

700 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам