1 / 1
PRODAZBA NA KRZNO I KOZA
1 €
05.11.2022 16:22

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Други

Големина:

L

Боја:

Други

Se prodavaat gotovi proizvodi od prirodno krzno i koza, od sopstveno proizvodstvo, na 50 % popust na site proizvodi (top-tan) od 50.000 € na 25.000 € fiksno.
Bundi, Kozni jakni (maski i zenski) , subari, tasni, kragni, eleci, toplinki......

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

PERO
Потврден огласувач
070230417
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам