1 / 4
Бајкерско палто Basso
1.200 МКД
Цената е фиксна
12.10.2022 22:28

Велес / Велес

Basso Италијански модел на палто за велосипедисти.
Палтото е сочувано и малку носено.
Величина М

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
70971085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам