1 / 6
Hitno prodavam kamp voAS Struga
1.500 €
24.10.2022 17:39

Кисела Вода / Скопје

Struga kamp AS hitno prodavam kamp prikolka,prikolkata e vo solidna sostojba i ima se sto vi treba za eden odmor,zagradena e i pokriena so metalna ogradai vrata.tel kontakt 078381001,070282871,075361520 cenata e fiksna 1500 evra

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

Prodavam izdavam
Потврден огласувач
078381001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам